Klientu portāls elektrum.lv

Darbu AS “Sadales tīkls” valdē atstāj Rolands Lūsveris

25.10.2017.

AS “Sadales tīkls” akcionāru sapulce šodien izskatīja Rolanda Lūsvera iesniegumu par atkāpšanos no amata un pieņēma lēmumu par viņa atsaukšanu no uzņēmuma valdes locekļa pienākumu pildīšanas. R.Lūsvera kompetencē bija uzņēmuma attīstības jautājumi, tajā skaitā elektroenerģijas pieslēgumu procesa darba organizēšana.

AS "Sadales tīkls" ir lielākās sadales sistēmas operators Latvijā, kas īsteno neatkarīgu darbību un nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā vienam miljonam klientu objektu, aptverot ar savu pakalpojumu 99% no valsts teritorijas. Uzņēmums nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi. AS “Sadales tīkls” darbību pārrauga akcionāra sapulce, kuras intereses pārstāv AS “Latvenergo” kā AS “Sadales tīkls” akciju īpašnieks.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.