Klientu portāls elektrum.lv

Par efektivitātes programmu Latvenergo koncernā

09.11.2017.

Lai nodrošinātu Latvenergo koncerna konkurētspēju, jaunajā koncerna stratēģijas periodā no 2017.-2022.gadam plānots īstenot efektivitātes programmu, kas paredz koncerna procesu pārskatīšanu, centralizēšanu un digitalizāciju.

Līdz ar efektivitātes pasākumu ieviešanu līdz 2022.gadam Latvenergo koncernā tiks pakāpeniski samazināts arī darbinieku skaits. Efektivitātes programmas ietvaros ir plānots samazināt darbinieku skaitu par aptuveni ceturtdaļu un panākt līdz pat 30 miljoniem eiro efektivitātes uzlabojumu 2022.gadā, lai tādejādi spētu uzturēt koncerna rentabilitāti ilgtermiņā, ņemot vērā sagaidāmo izmaksu kāpumu inflācijas ietekmē.

Galvenie efektivizācijas virzieni ir sadales sistēmas procesu digitalizācija, vienota dispečervadības un ģeogrāfiskās informācijas sistēmas attīstība, samazināta fiziskās klātbūtnes nepieciešamība elektrolīnijās atslēgumu gadījumos, mobilās tehnikas parka samazināšana, klientu apkalpošanas digitalizācija un apkalpošanas kanālu konsolidēšana, kā arī ražošanas procesu optimizācija. 

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.