Klientu portāls elektrum.lv

Kultūra un sports

Latvenergo koncerns kopā ar dažādām sabiedrības grupām veicina nacionālo vērtību saglabāšanu kultūrā. Labdarības projektos (piemēram, „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” un „Atbalsts XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku rīkošanai”) Latvenergo koncerns tiesību aktos noteiktā kārtībā sniedz finanšu līdzekļu vai mantas bezatlīdzības nodošanu privātpersonas, citas kapitālsabiedrības vai publiskas personas īpašumā.

Piedaloties dažādos Baltijas valstu mēroga kultūras un sporta reklāmas projektos, sadarbībā ar Latvijas lielākajiem teātriem un muzikālajiem kolektīviem, sabiedriskajām un sporta aktivitāšu organizācijām (piemēram, Latvijas Nacionālo operu un baletu, Latvijas Nacionālo teātri, Liepājas Simfonisko orķestri, Igo Japiņa sporta aģentūru) Latvenergo koncerns veicina savu kapitālsabiedrību un to pakalpojumu un produktu popularizēšanu, kā arī informē sabiedrību par koncernam svarīgiem tematiem.

© AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.