Klientu portāls elektrum.lv

Namu apsaimniekotājiem

Latvenergo IT&T piedāvā inovatīvus, kvalitatīvus un ērtus elektronisko sakaru tīklu risinājumus nekustamo īpašumu attīstītājiem un namu apsaimniekotājiem Latvijas jaunbūvējamo nekustamo īpašumu projektos un esošajos optisko šķiedru kabeļu līnijas.  

 • Atvērtais elektronisko sakaru tīkls

  Latvenergo IT&T attīsta tīkla infrastruktūru, kas nodrošina ekonomiski izdevīgus nosacījumus operatoriem un novērš nepieciešamību veidot neracionālu tīkla infrastruktūru katram operatoram. Atvērtais tīkls rada priekšnosacījumus godīgai konkurencei un piedāvā operatoru gala klientam plašāku iespēju izvēlēties pakalpojumu sniedzēju.

  Pakalpojums Atvērtais elektronisko sakaru tīkls ir augsta līmeņa tīkla infrastruktūras pakalpojums, kas nodrošina elektronisko sakaru pakalpojumus nekustamā īpašuma attīstītājiem un namu apsaimniekotājiem.

   

  Pakalpojums Atvērtais elektronisko sakaru tīkls piedāvā iespēju jebkuram operatoram šajā objektā sniegt savus pakalpojumus caur AS "Latvenergo" infrastruktūru. Atvērtais elektronisko sakaru tīkls, kas balstās uz vienlīdzīgas konkurences principiem, ir atvērts vairāku operatoru sniegtajiem elektronisko sakaru pakalpojumiem.

  Izmantojot Atvērto elektronisko sakaru tīklu, nekustamā īpašuma attīstītāju un namu apsaimniekotāju ieguvums ir:

  • vienota infrastruktūra vairākiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem; 
  • neierobežota jaunu operatoru pakalpojumu nodrošināšana saviem īrniekiem;
  • sakārtota un kvalitatīvi uzturēta infrastruktūra;
  • visi operatori izmanto vienotu tīkla infrastruktūru.

  Īrnieka ieguvums ir:

  • dažādu pakalpojumu (interneta, televīzijas, telefona, apsardzes, video novērošanas, namruņa u.c.) un to nodrošinošo operatoru plašas izvēles iespējas;
  • mainot operatorus, nav jāveic papildu instalācija;
  • dažādu inovatīvu pakalpojumu izvēles iespējas nākotnē.
 • Interneta kapacitāšu vairumtirdzniecība

  Interneta kapacitāšu vairumtirdzniecība ļauj nodrošināt interneta pieslēgumu līdz globālajam internetam ar izvēlēto pieslēguma ātrumu. Pakalpojums dod iespēju namu apsaimniekotājiem nodrošināt interneta pakalpojumus saviem klientiem, garantētu un kvalitatīvu interneta pieslēgumu.

  Izeja uz starptautisko interneta tīklu ir izveidota sadarbībā ar somu uzņēmumu Elisa International. Tranzīta datu plūsmas savienojums ir izveidots tīklā Kolumbus, kura autonomās sistēmas numurs ir AS3336. Šim tīklam ir tiešās tranzīta izejas uz globālajiem Tier1 tīkliem - UUNET/MCI, Sprint, Level 3 un Global Crossing.

  Lai pieslēgtos pakalpojumam Interneta kapacitāšu vairumtirdzniecība, nepieciešams pastāvīgs datu savienojums starp interneta piekļuves punktu (POP) un klienta datortīklu aparatūru (maršrutētāju). Šādu savienojumu iespējams izveidot, izmantojot Latvenergo IT&T pakalpojumu Datu komunikācijas.

Personas datu apstrāde         Sīkdatņu politka      © AS "Latvenergo" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana komerciālos nolūkos ir aizliegta. Citējot atsauce obligāta.